Antalya‘nın devleşen market zinciri 1e1, bir ilke daha imza attı.

5 Şubat’ta başlayan ve 11 Mayıs’ta sona erecek kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri alışveriş yapan  tüketiciler; 2 araba, 1 ev  ve birbirinden muhteşem hediyeleri kazanma fırsatı yakalayacak.
 
Yatırımları ve istihdama yönelik çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken ve her geçen gün Antalya’nın devleşen market zinciri haline halen 1e1,  2014 yılında da düzenleyeceği kampanyalar ile tüketicinin gözdesi olmayı hedefliyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen kampanyaların devam edeceğini dile getiren 1e1 Market Genel Müdürü Altan Vural, 2014 ‘ün ilk süprizini müjdeledi.
 
Beklenen kampanya
 
“Beklenen gün geldi. 50 TL’ye veriyoruz “ sloganı ile startı verilen kampanya kapsamında 50 TL ‘lik alışveriş yapan her tüketici, 2 araba,1 ev, 5 çamaşır makinesi, 5 buzdolabı, 2 oturma grubu, 2 Iphone 5, 2 Ipad ve 2 adet de Ipad mini kazanma şansını yakalayacak. 5 Şubat-11 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanyayı ‘yılın ilk bombası ‘ olarak nitelendiren 1e1 Market Genel Müdürü Altan Vural, 50 TL’lik alışveriş yapan 18 yaşını doldurmuş her tüketicinin bu kampanyadan yararlanabileceğini söyledi.
 
Kampanya detayları
 
1e1 müşterileri kampanya dahilinde yaptığı 50 TL’lik alışverişin fişinde bulunan şifre , ad-soyad ve adres bilgilerini sırasıyla aralarında boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3848’e kısa mesaj göndererek katılabilecek. 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan tüketicilerin fişlerinde otomatik olarak 10 haneli şifre, kaç çekiliş hakkı kazandığı bilgisi, katılım için gerekli şartları ve izlenmesi gereken adımların bilgisi yer alacak. 50 TL ve katları için tüketicilerin fişlerinden çıkan 10 haneli şifrenin bir defa gönderilmesi yeterli olacaktır.