Üniversite eğitimini Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yapmış, ardından Unilever ihracat bölümünde çalışmaya başlamıştır.

İlk yıl, Kuzey Afrika ve Arap yarımadasından sorumlu olarak çalışırken daha sonraki yıl, Avrupa da sorumluluk alanına eklenmiştir. 2006 yılında kozmetik ve deterjandan sorumlu Talep Planlama Müdürü olarak görev yapmaya devam etmiş, 2007 yılından itibaren ise müşteri geliştirme departmanında çalışmaya başlamıştır.

2007-2008 arasında deodorant-cilt bakım-cilt temizlik ve ağız bakım kategorilerinden sorumlu Kategori Operasyon Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, 2011’de Unilever Türkiye tüm kategorilerinden sorumlu Ticari Kategori Müdürü olarak atanmıştır. Bu süre zarfında bünyesinde alışverişçi davranışlarını inceleyen, mağaza içini 3 boyutlu çizmeye olanak veren yüksek teknoloji donanımlı ‘’Müşteri Geliştirme Merkezi’’ni de yönetmiştir. 2013 Ocak ayından başlayarak ise Zincir Mağazalar Batı Bölge Müşteri Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır. 2014 Eylül ayından itibaren Satış Direktörlüğü rolüne atanmıştır aynı zamanda Sabancı Üniversitesi'nde Enerji Politikaları konusunda yüksek lisansına devam etmektedir.

Arkadaşına Gönder

x