Didem Namver; kariyerine 2000 yılında e-ticaret sektöründe başladı. Çeşitli ajansların interaktif departmanlarında müşteri ilişkileri yönetiminde görev aldıktan sonra, 7 yıl boyunca Finansbank'ta sırasıyla Ürün Müdürlüğü, Yeni Kanallar Birim Yöneticiliği ve Dijital Pazarlama Birim Yöneticiliği görevlerinde bulundu.

PepsiCo Dijital Pazarlama Müdürü görevi öncesinde, 2011-2017 yılları arasında Pegasus Hava Yolları’nın Dijital Pazarlama & E-Ticaret Müdürü olarak; Türkiye ve 40 farklı ülkedeki dijital stratejinin oluşturulması ve uygulanması, web & mobil satışların arttırılması kapsamında dijital satış kanallarının geliştirilmesi ve yönetimi, başta SEM, SEO ve programatik olmak üzere her tür performans pazarlaması çalışması, sosyal medya ve online itibar yönetimi ve dijital iletişim faaliyetleri sorumluluklarını yürüttü. Pegasus’un Dijital Dönüşüm Projesi’nin yol haritasını hazırladı ve projenin liderliğini yürüttü. Görevi süresince Pegasus, dijital alandaki atılımı ile yurtiçi ve yurtdışında birçok değerli ödüle layık görüldü.

2013 yılından bu yana çeşitli üniversite ve kurumlarda dijital pazarlama alanında eğitimler vermektedir. PRD Türkiye (Programatik Reklamcılar Derneği) kurucu üyesi; MMA Türkiye (Mobile Marketing Association) ve CDO Türkiye üyesidir.

Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünü bitiren Didem Namver, 13 yıllık evli ve bir çocuk annesidir.

Arkadaşına Gönder

x