MasterCard tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek online alışveriş festivali “MasterCard E-Fest” başladı. 6 Ekim 2013 tarihine kadar sürecek MasterCard E-Fest, online alışveriş tutkunları için çok özel fırsatlar sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleri, MasterCard E-Fest kapsamında, MasterCard kullanıcılarına yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra, ücretsiz kargo hizmetinden, indirim çeklerine, üç al iki öde kampanyasına kadar bir çok avantaj sağlıyor. MasterCard E-Fest kapsamında ayrıca, ünlü moda blogger’ı Styleboom her gün, birbirinden şık kombin önerilerinde bulunuyor.
 
MasterCard tarafından bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen online alışveriş festivali “MasterCard E-fest” başladı. Festival kapsamında, Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleri, MasterCard kullanıcılarına yüzde 50’ye varan indirimler özel indirimler ve üç al iki öde, ücretsiz kargo gibi fırsatlar sunuyor. Türkiye’nin internet üzerinden yapılan ilk ve tek alışveriş festivali olan MasterCard E-Fest kapsamında, avantajlı alışveriş imkanı sunan online alışveriş siteleri arasında, Mudo, Lidyana, Morhipo, Beymen, Evmanya.com, Sigortam.net, KlikSA, Coverzz, Annelutfen.com, Bonvagon, Butikbebe, Amerikadaniste, AVIS, Inttur, Perabulvarı, Cicek.com, Boyner, Boynerevde, littleceasers.com.tr, Sanalpazar, TEKZEN, elmasepeti.com,e-reyon ve kadinkuaforu.com bulunuyor.
 
MasterCard E-Fest indirim ve avantajlarından faydalanmak isteyen online alışveriş tutkunlarının, 6 Ekim tarihine kadar festivale dahil olan online alışveriş sitelerinden MasterCard logolu kartlarını kullanarak alışveriş yapmaları yeterli. 
 
Styleboom’dan Şık Kombin Önerileri
 
MasterCard E-Fest kapsamında ayrıca, ünlü moda blogger’ı Styleboom birbirinden şık kombin önerilerinde bulunuyor. Styleboom, www.mastercarde-fest.com web sitesinde, MasterCard E-Fest kapsamında avantajlı fiyatlarla sunulan giysileri günlük olarak kombinleyerek ziyaretçilere işte, tatilde, gece ya da gündüz kullanabilecekleri şık alternatifler sunuyor. 
 
 

Arkadaşına Gönder

x