4 eğlenceli filmi ile görücüye çıkardığı yepyeni reklam kampanyasında Tavuk Dünyası,ilk kampanyası olan ‘Şefin dediği olur’a da göndermede bulunuyor.

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe kendi kulvarına sahip olan Tavuk Dünyası, eğlenceli ve bir o kadar ilgi çeken reklam filmleriyle de farkını ortaya koyuyor. Tavuk Dünyası bir önceki kampanyasında lezzet severlerin acıktığında kendine sorduğu “ben ne yesem, nerede yesem?” sorusuna cevap vermelerini ‘içlerindeki şefin sesine’ kulak vermesi şeklinde ekrana taşımıştı.
 
Tavuk Dünyası ekranlarda yayınlanmaya başlayan yepyeni reklam filmlerinde ise markanın ilk kampanyası olan ‘Tavuk Dünyası’nda şefin dediği olur’a atıfta bulunuyor.
 
Tavuk Dünyası Garsonları öneriyor, Şef Soruyor: ‘Sen benim yerimde olsan ne yapardın?’
 
Tavuk Dünyası’nı düşünen iyi niyetli garsonlar markalarının yararına olduğunu düşündükleri fikirlerini Şef’in karşısına çıkarak kendisiyle paylaşıyor. Şef ise bu kez garsonlara kendi yanıtlarını vermek yerine, onlara ‘sen benim yerimde olsan ne yapardın? ’ diye soruyor. Kendilerini Şef’in yerine koyan garsonlar, sundukları önerilere, doğru cevapları yine kendileri veriyor.
 
Yeni kampanya süresince yayınlamak üzere hazırlanan ve görücüye çıkan 4 eğlenceli filmde, Tavuk Dünyası’nın akıllardan çıkmayan lezzetiyle beraber, konforlu ve şık restoran ortamı, kişiye özel tavası, 12-14 saatlik marinasyon ve özel tarifli soslarının da altı çiziliyor.
 
Çekimleri 2 gün süren her 4 filmde de garsonların sundukları önerilere, kendilerini Şefin yerine koyarak verdikleri yanıtlarla, Tavuk Dünyası Şefi’nin müşteriyi odağa koyan ‘üstün kaliteli’ yaklaşımının tüm çalışanlarca doğru şekilde içselleştiridiği görülüyor.
 
Yaratıcı sürecini Concept’in üstlendiği kampanya filmlerinin yönetmen koltuğunda ise Sedat Dündar ve Umut Dizdar oturuyor.

Arkadaşına Gönder

x