Tavuk Dünyası, Ankaralı konuklarını Kızılay’da hizmete giren yepyeni cadde restoranında ağırlamaya başladı.

Tavuk ağırlıklı menüleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla Türkiye’de yeme – içme sektöründe, kendine yepyeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası, 2017 için belirlediği hedefler doğrultusunda yeni restoranlar açmaya ve kesintisiz büyümesini sürdürmeye devam ediyor.
 
AVM’lere ek olarak, caddelerdeki restoranlarında da konuklarını ağırlayan Tavuk Dünyası, yepyeni restoranını “Ankara’nın kalbi” olarak da nitelendirilen Kızılay’da hizmete açtı.
 
2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, yılın başından bu yana farklı şehirlerde açtığı şubeleriyle Türkiye’de toplam 31 şehirde 129 restorana ulaştı.
 
Tavuk Dünyası’nın Ankara’daki restoran sayısı Kızılay’da açılan cadde restoranıyla birlikte 7 oldu.
 
Türk Mutfağının En Dengeli Hali
 
Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.
 
Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.
 
Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.
 
Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası 2017’de de ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ ürünleriyle, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün tarafından yapılan değerlendirmelerle ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

Arkadaşına Gönder

x