Tavuk Dünyası, çok özel soslar ve tavuk lezzetleriyle harmanlanan yeni salatalarıyla yaza hazır.

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor. 
 
Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, şimdi de menüsüne yepyeni akılalmaz lezzetli salatalarını ekledi.
 
Sezar’ın hakkını veren lezzet:  Sezarım Tavuklu
 
Tavuk Dünyası’nın soslu tavukları, özel olarak hazırlanan sezar sos, kruton ekmek küpleri, parmesan peyniri ve çeri domateslerle harmanlanıyor ve Sezarım Tavuklu olarak misafirlerine gerçek bir lezzet şöleni yaşatıyor.
 
Tazelik ve çıtırlık bir arada: Çıtır Tavuk
 
Tavuk Dünyası’nın leziz çıtır tavukları, Akdeniz yeşillikleri, rende kaşar peynir, havuç, mısır, çeri domates ve çok özel bir sosla Çıtır Tavuk salatasında buluşuyor.  Tazeliğin ve enfes tavuk parçalarının çıtırtısı hiç bu kadar leziz olmamıştı…
 
Ödüllü lezzet yeşilliklerle buluştu: Şef’in Salatası
 
Tavuk Dünyası’nın uluslararası ödüllerle taçlandırılan Şef’in Tavası ürünü, salata menüsüne kendine eşlik eden taptaze yeşillikler, çok özel bir sos ve çeri domateslerle birlikte girdi. 
 
Tazeliğiyle sizi Güney’e götüren lezzet: Akdenizlim
 
Akdenizlim, salata menüsüne içinden tazelik fışkıran bir lezzet şöleni olarak girdi.  Akdenizlim’e özel olarak geliştirip hazırlanan sosu, taze Akdeniz yeşillikleri, rende havuç ve mısır taneleriyle harmanlandıktan sonra salatanın üzerine küp süzme beyaz peynir, siyah zeytin ve çeri domates kondu. 
 
Tavuk Dünyası, farklı bir salata deneyimi yaşamak isteyen konuklarını yepyeni salata mönüsüyle Türkiye’nin 46 şehrinde hizmet veren 188 restoranına bekliyor. 
 

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x