Tavuk Dünyası Çanakkaleli konuklarını, 17 Burda AVM’deki restoranından sonra şimdi de Biga Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde kapılarını açan yepyeni restoranında ağırlıyor.

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası Çanakkale’deki 2. restoranının Biga’da hizmete açtı.
 
Biga’nın giderek çok daha fazla ilgi gören ve en sosyal yerlerinden olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde hizmete başlayan bu yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, AVM’ler dışında cadde şubeleri olarak hizmet veren restoranlarına da bir yenisini eklemiş oldu. 
 
Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, 2018 boyunca açtıkları 35 yeni şubeden sonra, 2019 yılına da hızlı bir başlangıç yaptıklarını ve yılın ilk günlerinden itibaren yeni şube açılışlarını sürdürdüklerini ifade etti. Volkan Mumcu, Çanakkale Biga’da açılan restoranlarıyla ilgili ise şunları söyledi: “Çanakkaleli konuklarımız Tavuk Dünyası lezzetleriyle ilk kez 17 Burda AVM’deki restoranımızla tanışmışlardı. Kendilerinin Tavuk Dünyası’na ve ürünlerimize gösterdiği ilgi sonucunda bizler de daha çok Çanakkaleli konuğumuzu ağırlamak üzere Çanakkale’deki 2. restoranımızı Biga Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde açtık. Bu yeni restoranımızla birlikte, yılın henüz çok başında olmamıza rağmen, 2019’un 6.  şube yatırımını yaptığımız gibi, tüm Türkiye’deki lezzet noktalarımızın sayısını da 43 ilde 183 çıkarmış bulunuyoruz. Tavuk Dünyası’ndan yakın ilgisini hiç eksiltmeyen çok değerli misafirlerimize ve hedeflerimize giden yolda bize eşlik eden tüm yatırımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”
 
Tavuk Dünyası hizmete giren bu yeni restoranıyla birlikte Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısını ise 46’ya çıkardı. 
 

Arkadaşına Gönder

x