Tavuk Dünyası, Elazığ’daki ‘ilk şube yatırımı’ olarak Gazi Caddesi’nde açtığı restoranıyla birlikte, uluslararası ödüllere sahip lezzetlerini Elazığlı konuklarıyla buluşturmaya başladı.

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, daha önce restoranının bulunmadığı şehirleri lezzet noktaları haritasına katarak büyümesini sürdürüyor. Tavuk Dünyası, Elazığ’daki ilk şube yatırımını şehrin sosyal hayatının önemli merkezi olan Gazi Caddesi üzerine yaptı ve konuklarını ağırlamaya başladı. 
 
Elazığ’daki ilk restoranı olarak hizmete başlayan bu yeni şubeyle birlikte Tavuk Dünyası, restoranlarının bulunduğu il sayısını 44’e, Türkiye’deki toplam şube sayısını ise 185’e çıkarmış oldu. 
 
Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Elazığlı misafirlerini şehirdeki ilk restoranlarında ağırlamaya başlamış olmaktan dolayı büyük bir heyecan içinde olduklarını ifade ederek; “2019’da da Türkiye’nin farklı birçok şehrinden markamıza gelen yatırım talepleri bizleri gerçekten gururlandırıyor. Var olduğumuz şehirlerde olduğu kadar; daha önce hiç bulunmadığımız şehir ve bölgelere yatırımlar yapmak üzere de yatırımcılarla görüşmelerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda, lezzet noktaları haritamıza kattığımız Elazığ ile Türkiye’de bulunduğumuz il sayısını 44’e ulaştırmış olduk. Elazığ’daki ilk şubemiz olarak kapılarını açan Gazi Caddesi restoranımızda, uluslararası ödüllere sahip lezzetlerimizi Elazığlı konuklarımızla buluşturmaktan dolayı çok mutluyuz. Daha fazla lezzet severi ağırlamak ve lezzet noktaları haritamızı genişletmek adında yılın kalanında da farklı şehir ve bölgelerdeki yeni restoran yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.
 
Hizmete giren Elazığ Gazi Caddesi şubesiyle birlikte, Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısı da 48’e ulaştı.

Arkadaşına Gönder

x