Tavuk Dünyası, İstanbul’daki 61. restoranının kapılarını Beşiktaş Çarşı’da konuklarına açtı.

Leziz tavuklarını, kocaman doyurucu tabaklarda, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, 2018 yılının yeni şubelerinden biri olarak İstanbul Beşiktaş Çarşı’daki restoranını hizmete açtı.
 
İstanbul Avrupa yakasının en popüler alışveriş ve sosyalleşme bölgelerinden olan Beşiktaş’taki cadde restoranında konuklarını ağırlamaya başlayan Tavuk Dünyası, bu yeni şubesiyle birlikte İstanbul’daki cadde restoranlarının sayısını ise 9’a çıkardı.
 
İstanbul’un değişik bölgelerindeki AVM restoranlarında da konuklarını ağırlayan Tavuk Dünyası’nın, açılan bu yeni restoranıyla birlikte sadece İstanbul’daki toplam şubelerinin sayısı ise 61 oldu.
 
2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2018’in başından bu yana açtığı yeni şubelerle birlikte böylece, Türkiye’de 37 şehirde 154 restorana ulaştı.
 
Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu; “Tavuk Dünyası olarak hizmete giren yeni restoranlarla birlikte lezzet noktaları haritamızı büyütmeye devam ediyoruz. İstanbul’un en eski semtlerinden olan ve aynı zamanda da Avrupa yakasının hem alışveriş hem de sosyalleşme merkezlerinin başında gelen Beşiktaş Çarşı’da açtığımız bu restoranımızla birlikte İstanbul’da 61 lezzet noktasına ulaştık. İstanbullu lezzet severleri şehrin farklı birçok bölgesinde yer alan keyifli ve konforlu restoran ortamımızda ödüllü ürünlerimizle ağırlamak bizler için gerçekten heyecan verici” dedi.
 
Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller
 
Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.
 
Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.
 
Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.
 
Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası 2017’de de ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ ürünleriyle, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün tarafından yapılan değerlendirmelerle ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

Arkadaşına Gönder

x