Türkmenbaşı Bulvarı’nda kapılarını açan bu yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, Adanalı konuklarını 2’si AVM’lerde 3’ü ise cadde üzerinde olmak üzere toplam 5 restoranda ağırlamayı sürdürüyor.

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, 2018 yılı hedefleri kapsamında lezzet noktaları haritasına yeni restoranları katarak hızlı büyümesini sürdürüyor.
 
Türkiye’nin büyük şehirlerinden Adana’da konuklarını bugüne kadar 4 şubesiyle ağırlayan Tavuk Dünyası, şehirdeki yeni restoranını Adana’nın en merkezi bölgelerinden biri olan Türkmenbaşı Bulvarı’nda hizmete açtı. Böylece Tavuk Dünyası Adana’da ikisi AVM’lerde üçü de cadde üzerinde olmak üzere toplam 5 restorana ulaşmış oldu.
 
Adana’da konuklarını ağırlamaya başlayan Tükmenbaşı Bulvarı restoranıyla Tavuk Dünyası, Türkiye’de 39 şehirdeki restoran sayısını da 162’ye çıkarmış oldu.
 
Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Adanalı konukları ağırlamanın kendileri için ayrı bir önem taşıdığına değinerek; “Kırmızı et tüketimiyle dikkat çeken şehirlerimizde Tavuk Dünyası olarak yeni şubeler açmak ve konuklarımızı daha fazla sayıda şubede ağırlamaya devam etmek bizler için ayrı bir yere sahip. Adana da bu bakımdan yeni şubeler açtığımızda kendimizi biraz daha fazla heyecanlı hissettiğimiz bölgelerden biri. 2018 yılı başından bu yana açtığımız yeni şubelerle birlikte yine hızlı bir büyüme trendi göstermekteyiz. Şubemizin bulunmadığı 3 ili daha lezzet noktaları haritamıza ekledik, sene başında 143 olan restoran sayımızı ise Adana Türkmenbaşı Bulvarı şubemizle birlikte 162’ye taşıdık. Yepyeni yatırımlarla Türkiye’nin daha fazla noktasında daha çok lezzet severi ağırlamak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Arkadaşına Gönder

x