Kuruluşunun ardından 20 yılı geride bırakan Happy Moon’s, büyüme atağına odaklandı.

Büyüme atağına odaklanan Happy Moon's bu hedefi kapsamında şube sayısında artışa geçerek yeni şubesini Esenyurt’ta yer alan Marmara Park AVM’de açtı. Toplamda 663 metrekarelik alan üzerine kurulu olan ve yine toplamda 255 kişi kapasitesine sahip olan yeni restoran; 55 kişilik deneyimli ekibi ile konuklarına hizmet vermeye başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Bu yıl Happy Moon’s olarak; büyüme atağına odaklandık. Hedefimiz doğrultusunda hayata geçirdiğimiz Marmara Park AVM’deki yeni restoranımız ile birlikte şube sayımızı 26’ya çıkardık. Yıl sonuna kadar da şubelerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz” dedi. 
 
Kaliteli restoran anlayışı, zengin menüsü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla; “ulaşılabilir lüks” kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulayan Happy Moon’s Grup, kuruluşunun 20. yılını yeni şube açılışlarıyla taçlandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda son şubesini Marmara Park AVM’de açan Happy Moon’s Grup, yılsonuna kadar restoran zincirine yenilerini eklemeyi hedefliyor. Toplamda 663 metrekarelik alan üzerine kurulu olan ve yine toplamda 255 kişi kapasitesine sahip olan yeni restoran; 55 kişilik deneyimli ekibi ile konuklarına hizmet vermeye başladı. Marmara Park AVM’de yer alan Happy Moon’s Cafe, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra misafirlerine kahvelerini ve soğuk içeceklerini keyifle yudumlayacakları 210 metrekarelik çok özel bir bahçe alanına da sahip. 
 
“Daha fazla kişiyi ‘ulaşılabilir lüks’ kavramı ile tanıştıracağız!”
Kuruluşlarının ardından geçen 20 yılı; yeni şube açılışlarıyla taçlandıracaklarını vurgulayan Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s, ‘ulaşılabilir lüks’ kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlayarak Türkiye’de birçok ilke öncülük ediyor. Edindiğimiz bu misyon birçok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Kaliteli restoran anlayışını her zaman ön planda tutarak, ulaşılabilir lüks kavramını daha fazla kişiye ulaştırmak adına yoğun çalışmalar yürütüyoruz. Hedefimiz doğrultusunda bu yıl yeni şubelerin açılışına odaklandık. Marmara Park AVM’deki yeni restoranımız ile birlikte şube sayımızı 26’ya çıkardık. Bu rakamı yılsonuna kadar daha da artıracağız” diye konuştu.
 

Arkadaşına Gönder

x