Türkiye’de TAB Gıda bünyesinde 24 yıldır hizmet veren Burger King® başarılı reklam çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Her yıl büyük bir merakla beklenen Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde Burger King®, bir kristal ve bir gümüş olmak üzere 2 ödül kazandı.

Türkiye’de hızlı servis restoran sektöründe faaliyet gösteren TAB Gıda bünyesinde 1995 yılından beri hizmet veren ve lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olan Burger King ®, 2018 Kristal Elma Yaratıcılık Ödüllerinde, biri ‘gümüş’ diğeri ‘kristal’ olmak üzere iki ödülle layık görüldü.
 
“Ateş Seni Çağırıyor” kampanyasıyla FİLM- TV ve Sinema/PERAKENDE, SATIŞ,E-TİCARET kategorisinde ‘gümüş’ ödüle layık görülen Burger King®, Basın/İçecekler kategorisinde ‘kristal’ elma ödülü kazandı.
 
TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Demiralp, Burger King®’in Türkiye’nin her yıl merakla takip ettiği Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde iki ayrı kategoride ödül almasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Demiralp, “Burger King® Türkiye olarak her zaman farklı, vurucu, ilgi uyandıran ve dikkat çekici işlere imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Biz inanıyoruz ki başarının yolu tüketicimizi dinlemekten, onların isteklerine cevap verecek özel iletişim kampanyaları yaratmaktan geçiyor. Önümüzdeki dönemde de bu ödüllerden aldığımız güçle ve aşkla çalışmaya ve yepyeni Burger King® lezzetlerini müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Arkadaşına Gönder

x