Mondelēz International Türkiye markaları arasında yer alan ‘Her bayramın şekeri’ Kent, gönüllü çalışanlarıyla geleneklerimizi yaşatıyor. Bayram öncesinde Maltepe Huzurevi’ni ziyaret eden ekip, huzurevi sakinleriyle keyifli anlar yaşadı.

‘Her bayramın şekeri’ Kent ile bu bayram da gelenekleri yaşatmaya devam eden Mondelēz International Türkiye’nin gönüllü çalışanları, Maltepe Huzurevi’ni ziyaret etti. Aile, sevgi, saygı ve hoşgörü gibi vazgeçilmez değerlerimize sahip çıkan çalışanlar, bu yıl da yaşlılarla birlikte erken bayram kutlaması gerçekleştirdi.
 
Mondelēz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz’ün de aralarında bulunduğu ekip, huzurevi sakinleriyle keyifli sohbetler yaptı. Sakinlerin anlattığı hikayelerle adeta geçmiş bayramlara doğru yolculuğa çıkan Mondelēz International Türkiye çalışanları, yanlarında getirdikleri birbirinden lezzetli rengarenk şekerleri yaşlılara ikram etti.
 
Huzurevi sakinlerinin mutlulukları yüzünden okunurken, konuklar Huzurevi’nden yaşlılarla birlikte güzel bir gün geçirmenin keyfi ve unutulmaz hatıralarla ayrıldı.

Arkadaşına Gönder

x