Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev geliştirme perakendecisi Tekzen, yeni mağaza açılışları ile 2017 yılı yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Tekzen, Lovelet AVM’de açtığı yeni mağazası ile Samsun’da 3 mağazaya ulaştı.

Samsun’da Makro AVM ve Bafra’da Çelikpark AVM içerisinde mağazaları bulunan Tekzen, ildeki mağaza sayısını 3’e çıkarttı. Tekzen’in Samsun Lovelet AVM içerisinde 618 metrekare net satış alanına sahip mağazası ekspres formatlı mağaza olma özelliğini taşıyor.
 
2017 yılının ilk yarısında mağaza sayısını 121’e çıkaran Tekzen, yılsonunda mağaza sayısını 130’a çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca Tekzen, yeni mağazalar açarken, var olan mağazalarını da müşterilerine daha konforlu alışveriş ortamı sunmak için yenilemeye devam ediyor.
 
Tekzen, Samsun Lovelet AVM içinde açtığı yeni mağazasında müşterilerine mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürünü tüketicilerine aynı çatı altında sunuyor.
 
Tekzen müşterileri evleri için aradıkları her şeyi; yeni ve parlak fikirleri, kaliteli ürünleri Tekzen mağazalarında bulabilecekler. Tekzen’in yeni mağazasının açılışına özel fırsatlar 7 Eylül tarihine kadar devam edecek.
 
TEKZEN, “Her ilde bir TEKZEN” hedefiyle büyümeye, güler yüzlü hizmet anlayışını Türkiye’nin her noktasına taşımaya devam ediyor.

Arkadaşına Gönder

x