PUMA, Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola ile yeni bir yolculuğa başlıyor. PUMA'nın ilk Manchester City ürün koleksiyonunun lansmanının ardından imzalanan sözleşme ile ünlü teknik adam PUMA’nın marka elçileri arasına katılıyor.

Global spor markası PUMA, Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola ile uzun soluklu bir iş birliğine imza atıyor. Yıldız takımlardaki 16 yıllık futbolculuğu ve teknik direktörlüğü görevlerinin yanı sıra, Manchester City'deki mevcut rolünde de efsanevi başarılarıyla tanınan Guardiola; iş birliği kapsamında saha içi ve dışında PUMA ürünlerini tanıtmaya ek olarak, PUMA Football'a teknik bilgi ve uzmanlığını da vererek, giyim ve ayakkabılarda gelecekteki inovasyonların gelişimini destekleyecek. Ayrıca, markanın kampanyalarında yer alarak PUMA’nın marka elçisi olarak da konumlanacak.
 
Pep Guardiola’nın üst düzey bir teknik direktör olarak, %73,42’lik kazanma oranının yanı sıra oynattığı yenilikçi ve eğlenceli futbol ile dünyanın dört bir yanındaki taraftarlara keyif verdiğini belirten PUMA Spor Pazarlama & Spor Lisanslama Direktörü Johan Adamsson “Pep önce oyuncu, şimdi de teknik direktör olarak, muazzam bir futbol zekası ve iş etiği ile birlikte, gelişim ve öğrenme konusunda bitmek tükenmek bilmeyen bir yeteneğe sahip olduğunu ortaya koyuyor. Pep'in oyuna yönelik ilkeleri ve tutkusu, PUMA Football vizyonumuz ile mükemmel şekilde uyum gösteriyor. Bu ortaklığa imza atmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
PUMA ile gerçekleştirdiği iş birliğinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola ise “Futbol felsefemin ve anlayışımın büyük bir kısmını, PUMA'nın sponsorluğunu yaptığı Johan Cruyff'tan öğrendim. Şimdi yine onun ayak izlerini takip etmekten ayrı bir gurur duyuyorum. Ben her zaman en yüksek performansı talep ederim ve günümüzün oyununun beklentilerini karşılamak adına PUMA Football'un geleceğinin şekillendirilmesine katkıda bulunmak için sabırsızlanıyorum” şeklinde konuştu.

Arkadaşına Gönder

x