Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Ali Çetin, vergi konusuna gösterdiği hassasiyet ve ülke ekonomisine katkılarından dolayı Kiğılı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Erkek hazır giyim sektörünün lider markalarından Kiğılı, özverili çalışmalarıyla ismini başarıyla duyurmaya devam ediyor. 
 
30. Vergi Haftası dolayısıyla Kiğılı’ya bir ziyaret gerçekleştiren Büyük Mükellefler Vergi Dairesi yetkilileri, vergi konusundaki duyarlılığı ve ülke ekonomisine katkılarından dolayı Kiğılı’ya teşekkür plaketi takdim etti.  
 
Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Ali Çetin tarafından verilen teşekkür plaketini Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ve Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem ve Kiğılı Mali İşler Direktörü Özlem Almacı aldı.
 
Güçlü ve büyük Türkiye hedeflerinin gerçekleşmesinde bütün vatandaşlara önemli görevler düştüğüne dikkat çeken Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, “Vergi ödemek hepimizin vatandaşlık görevidir. Her zaman bu sorumlulukla hareket ettik ve vergilendirilmiş kazancın kutsallığına inandık. Kiğılı olarak ülkemizin kalkınması ve ekonomimizin güçlenmesi için her türlü katkıyı vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x