Dünyaca ünlü markaları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle alışverişin ötesinde bir deneyim sunan BEYMEN yeni mağazası, BEYMEN Antalya Maxx Royal’i hizmete sundu.

Özel iç ve dış mimari tasarımıyla ilk andan itibaren göz dolduran 216 metrekarelik BEYMEN Antalya Maxx Royal mağazası eksiksiz bir BEYMEN deneyimi yaşatıyor. Dolce Gabbana, Etro, Celine, Aquazzura, Marc Jacobs gibi dünyaca ünlü markaların en yeni hazır giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar modellerini aynı çatı altında buluşturan mağazada, BEYMEN Collection, Academia ve Blender koleksiyonları da yer alıyor. BEYMEN Antalya Maxx Royal mağazasında ayrıca Lisa Marie Fernandez, Solid & Stripe, Matteau Swim, Zimmermann, Sand & Blue, Patbo, On the Island gibi ünlü markaların zarif ve göz alıcı bikini ve mayo alternatifleri, plaj stilini tamamlayan aksesuarlar modaseverlerle buluşuyor.
 
Türkiye lüks pazarındaki turist satışlarının hızla büyümesiyle birlikte Resort Store mağazaların önemli bir iş kolu haline geldiğine dikkat çeken BEYMEN CEO’su Elif Çapçı, “Türkiye, dünyada en çok tercih edilen 10 destinasyon arasında ve giderek bir global lüks merkezine dönüşüyor. BEYMEN olarak toplam ciromuzun %11’ini turist satışları oluşturuyor. Geçtiğimiz yıl 144 Milyon TL ile toplam turist ciromuzda % 65’lik bir büyüme gördük. Turist sayılarının yükselmesi ile birlikte başta Türk turizminin başkenti Antalya olmak üzere Akdeniz ve Ege bölgelerinde yeni Resort Store mağaza açılışlarımıza devam ediyoruz ve mevcut mağazalarımızı da yeniliyoruz” dedi.

Arkadaşına Gönder

x