Perakende ve tüketici malları sektörlerinde çalışan kadın liderleri destekleyen, üst düzey kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkıda bulunmayı misyon edinen LEAD Network Türkiye’de bayrak değişimi gerçekleşti.

LEAD Network Türkiye ofisinin kurulmasında çok büyük emekleri olan vekuruluşundan itibaren dernek başkanlığını yürüten, Füsun Tavus Mumcu LEAD Network Avrupa Partner Bağlılığı Direktörü olarak atandı. Görevini Paris ofisinde yürütecek olan Tavus Mumcu, Yönetim Kurulu Kararı ile başkanlık bayrağını derneğe yıllardır Başkan Yardımcılığı yapan Migros Pazarlama Direktörü Aysun Zaman’a devretti. Başkan Yardımcılığını ise Tchibo Pazarlama Müdürü Ceyda Kaptan yürütecek.
 
Yeni Başkan Zaman, LEAD Network’un 3.5 yıldır Türkiye’de faaliyet gösterdiğini ve bu kadar kısa sürede yüzlerce üyeye ulaşıldığını ifade ederek, ‘’Bugüne kadar derneğin bütün faaliyetlerinin içerisinde oldum. Bundan sonraki süreçte de tüm gücümle derneğimizin en iyi yerlere gelmesi konusunda çalışacağım’’ açıklamasını yaptı.

Arkadaşına Gönder

x