Bursa’nın perakende marketler zinciri Özhan’da Kurban Bayramı hazırlıkları başladı. Küçükbaş kurbanlıklar Geçit Mağazası’nda satışa çıktı.

‘Siz nerede biz oradayız’ sloganıyla Bursa’nın birçok noktasında yer alan firma, müşteri memnuniyeti için kaliteli ve güvenilir hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşen Yılmaz,   Müşterilerimizin talepleri üzerine her yıl olduğu gibi bu yıl da kurbanlık satışlarına başladık. Markamızın verdiği güven, kurban satışlarımıza da yansıyor” şeklinde konuştu. Önceliğin, her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak olduğunu belirten Yılmaz, “Küçükbaş kurbanlık satışlarımızda da hizmet kalitemizin ve müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede olması için uğraşıyoruz. Kurbanlık Satış ve Kesim Alanımızda aldığımız önlemlerle hijyen sağlıyoruz.” ifadelerini aktarırken Bursalıları gönül rahatlığıyla kurbanlık alımı için Geçit Mağazasına davet etti.
 
Küçükbaş kurbanlık satışlarına başlayan firma, kredi kartıyla satış imkanı sunuyor. Taksitli satış avantajı da sunan mağaza, satılan kurbanlıklara kesim gününe kadar ücretsiz bakıyor.  
 
Kurbanlıklara Veteriner Hekim Onayı
Bursa ili'' Kurban Hizmetleri Komisyonu'' tarafından onaylı olarak kurban satış ve kesim işlemi yapılıyor. Sağlıklı, besili, kurban olma yaşında olan kurbanlıklar Devlet Veterinerlik Hekimi tarafından sağlık raporları verilmiş ve Türkvet'' sistemine kayıtlı - zoonoz hastalıklardan ari hayvanlardan seçiliyor. Deneyimli ekipler tarafından müşterilerin beklentilerine göre kurban seçiminde yardımcı olunarak seçilen kurbanlıklar, işaretlenip kesim gününe kadar muhafaza ediliyor.
 
Seçilen kurbanlıklar '' Veteriner Hekim Kontrolünde'' deneyimli kasaplar tarafından kesilerek, usulüne uygun parçalanıp müşterilere teslim ediliyor. Küçükbaş kurban parçalama standartları kol 2 parça -but 2 parça - gerdan 1 parça - fleto 1 parça - kaburga 2 parça olarak toplam 8 parça olarak belirlenmiş olup  özenle hazırlanıyor.
Kesim esnasında oluşan atıklar çevreye zarar vermeyecek şekilde uzaklaştırılıp, kurban derileri isteğe bağlı olarak Türk Hava Kurumu’na bağışlanabiliyor.
 
Tam Hijyen Koruması
Sağlıklı koşullarda satış alanına nakledilen ve hayvan refahı düşünülerek oluşturulan satış ve kesim alanında, tüm hijyen önlemleri alınmakta. Giriş noktasında ateş ölçümleri yapılıyor. 38 derece ve üzerinde ateşi olanlar alınmıyor. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilip,  satış alanında 8 m2’ye 1 kişi olacak şekilde önlem alınıyor. Aynı zamanda dezenfektanlarla el hijyeni sağlanırken, alana maskesiz girişe izin verilmiyor.  Kurban kesim alanında kurbanlıkların temas ettiği noktalar dezenfektanlarla sık sık temizleniyor. 
 
ÖZHAN
NİLÜFER ORGANİZE SAN. BÖLGESİ(NOSAB) NO:309 SOK. NİLÜFER BURSA
+90 224 4111300
www.ozhan.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x