Tavuk Dünyası, Ankara KentPark AVM’de açtığı yepyeni restoranıyla artık Ankaralı konuklarını 10 farklı lezzet noktasında ağırlıyor.

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, Ankara’daki şubelerinin sayısını artırmaya devam ediyor.
 
Tavuk Dünyası, yepyeni restoranını ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatmak üzere alışveriş, yaşam ve iş merkezi konseptiyle konuklarını ağırlayan KentPark AVM’de hizmete açtı.
 
KentPark AVM’de kapılarını Ankaralı konuklarına açan bu yeni restoranla birlikte Tavuk Dünyası Ankara’daki şubelerinin sayısını da 10’a çıkardı.
 
Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Ankaralı lezzet severler kadar Ankaralı yatırımcıların da markalarına olan ilgi ve güveninden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek; “KentPark AVM’de hizmete giren şubemizle birlikte konuklarımızı yeni bir restoranımızda daha ağırlamaya başladık. Ankaralı lezzet severleri şehrin farklı birçok bölgesinde yer alan keyifli ve konforlu restoran ortamımızda ödüllü ürünlerimizle misafir ediyor olmak bizler için gerçekten heyecan verici. Ayrıca Ankara’da açtığımız bu yeni restoranımızla birlikte Ankara’da 10. şubemizi de açmış olduk. Ankara, ulaştığı bu restoran sayısıyla İstanbul ve Antalya’dan sonra en çok lezzet noktamızın yer aldığı 3. şehir oldu” dedi.
 
2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2018’in başından bu yana açtığı yeni şubelerle birlikte, Türkiye’de 38 şehirde 159 restorana ulaştı.
 
Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller
 
Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.
 
Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.
 
Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.
 
Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.
 
3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

Arkadaşına Gönder

x