Bu yıl 13-14 Şubat tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek olan The Retail Summit, etkinlik boyunca dinamik atmosferiyle sektörel buluşmalara zemin hazırlayacak.

Körfez bölgesinden 40'a yakın perakende franchise grubunu Dubai'de ağırlayacak olan The Retail Summit, 12 Şubat akşamı çölde Bab Al Shams Desert Resort’ta gerçekleşecek olan açılış resepsiyonu ile başlayacak.
 
Etkinliğe katılacak olan firmalardan bazıları:
 
Azadea, Alsulaiman Group, Fawaz Al Hokair, Apparel Group, Majid Al Futtaim, Chalhoub Group, Meraas Holding LLC, Alyasra Fashion, AW Rostamani Lifestyle, Beside Group, Tamdeen Group, The Group Sportland, Magrabi, Globe Retail, Jumbo Electronics Co. Ltd (LLC), Namshi.com, Al Tayer Insignia, Kamal Osman Jamjoom Group LLC, Souq.com, Armada Retail Concept, Al Yaqout Group, Damas Jewellery, Dubai Duty Free, Rivoli Group LLC, Liwa Trading Enterprises, Etoile Group, Jashanmal National Co. LLC, Seddiqi Holding, Alabbar Enterprises, Sharaf Retail, Kuwait Food Company (Americana), Almana & Partners
 
Virgin kurucusu Richard Branson ve 80'den fazla üst düzey konuşmacının yer alacağı etkinlik 800'den fazla sektör profesyoneli ve 400'ün üzerinde C+level katılımcıya ev sahipliği yapacak. 
 
13-14 Şubat 2019'da gerçekleşecek olan The Retail Summit'eTürkiye partneri World Brands Consulting'in indirimli fiyatlarıyla katılmak ve stand imkanları hakkında bilgi almak için:
 
E: wbc@wbc-uk.co.uk / T: +44 7391 150892 / T: +90 532 682 2533
 

Arkadaşına Gönder

x