Açılışlara kısa bir ara veren Kim Market, muhteşem fiyatlar İle geri döndü

Kurban Bayramı öncesi İstanbul Ataşehir’de 3’üncü mağazasını Marmara ve Ege Bölgeleri’nde toplamda 99’uncu mağazasını açan Kim müşterilerine iki sevinci bir arada yaşattı.
 
Açılış töreni; Kim Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol ERSAN, Genel Müdür Ercan ERSAN ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.
Konuşmasına başlayan Kim Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol ERSAN; ‘Biz Türkiye’nin en büyük yerel perakende zinciri olarak, yaşanan ekonomik krizlerin aksine kendimizi geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz. Biz sadece halkımızın isteği üzerine ve yine onların düşünceleri ışığında, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz.
 
2019 yılı içerisinde 10 tane mağaza açtık. Açtığımız her mağazayı personellerimiz ile özenle hazırlayıp, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kim Market olarak ürün çeşidi bol, kaliteli ve en hesaplı fiyatlar ile yine sizlerle buluşturuyoruz. 2019 yılının 11’inci mağazası halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.’ diyerek kurdelesini kesti ve müşteriler ile mağazayı dolaştı.
 
11 Gün Boyunca İndirimler Devam Edecek
 
Küçükbakkalköy Mahallesi  Kayışdağı Caddesi No: 143/A  Ataşehir / İSTANBUL adresinde 9 Ağustos Cuma günü hizmete giren Kim Market 11 gün boyunca farklı ürün grupları, özel fiyatlar ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile değerli müşterilerine sunmaya devam edecek.
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x