KİM Market Efsane Cuma’ya özel dört dörtlük bir kampanya hazırladı.

23 – 26 Kasım tarihlerinde yüzlerce üründe %50’ye varan indirimlerle müşteriler tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla temin edebilecek. Kim Market Genel Koordinatörü Ahmet Yıldız: ’Tüm özel günleri fırsat bilerek, müşterilerimize extra kampanyalar hazırlıyoruz.’ dedi. 
 
KİM'in, Efsane Cuma indiriminin yanı sıra, Öğretmenler Gününü ve  Ağız & Diş Sağlığı Haftası’nı da unutmadığının altını çizen Yıldız, şöyle devam etti: Öğretmenler Günü’ne özel kitap ve kişisel bakım ürünlerinde, Ağız & Diş Sağlığı Haftası’na özel ağız bakım ürünlerinde de %50’ye varan indirimler sunduğunu belirtti .
Aynı zamanda tüm deodorant, roll-on, stick çeşitlerinde %40, parfümlerde %50, Gillette tıraş bıçağı ürünlerinde %40, tablet çikolatalarda ise ikincisi %50 olan indirimlerle müşterilerini yine çok mutlu edecek kampanyalar hazırladığını sözlerine ekledi.
Tüm özel günlerin bir araya gelmesiyle müşterilerine indirim şöleni hazırlayan KİM, 4x4'LÜK KAMPANYA adını verdiği özel çalışması ile yine adından çokça söz ettirecek. 
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x