Kim Market 93’üncü mağazasını İstanbul İstinye’de açtı.

22 yıldır müşterilerine kaliteli ve indirimli alışveriş keyfi sunan KİM açtığı her yeni mağaza ile büyümeye devam ediyor.
 
Yoğun katılımın olduğu açılış törenine Yönetim Kurulu Başkanı Erol ERSAN, Genel Müdür Ercan ERSAN, Genel Koordinatör Ahmet YILDIZ, Kim Yöneticileri, çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Açılış konuşmasını yapan Erol ERSAN yeni mağazamız hayırlara vesile olsun diyerek konuşmasına başladı. Kurdele kesimi sırasında, 19 yıllık emektar çalışanını da yanına alarak onunla birlikte kurdele kesmesi dikkatlerden kaçmadı.
 
Ersan konuşmasına " Çok şubeli olmanın aksine kaliteli hizmeti benimseyen Kim  markasının en taze ve en iyi ürünleri güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmasının temel amaçları olduğunu özellikle belirtti. Yaratılmaya çalışılan suni kriz ortamının aksine, devletine, milletine daha fazla destek vermek, daha fazla istihdam sağlamak amacı ile var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi. Ersan, 2000 kişilik Kim ailesi ile sektöre destek vermenin ve halkın taleplerini karşılamaya çalışmanın ayrıca gurur verdiğini belirterek kurdeleyi diğer yöneticiler ile birlikte kesti.
 
Pınar Mahallesi Çamlıbel Caddesi No:21/1 Sarıyer İSTANBUL adresinde 11 Ocak Cuma günü hizmete giren KİM MARKET 5 gün boyunca farklı ürün grupları, özel fiyatlar ile değerli müşterilerine fırsatlar sunmaya devam edecek.
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x