Kim Market yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Marmara, Ege ve Trakya Bölgesi’nde toplamda 99 mağazası ile müşterilerine hizmet veren Kim, 3 Mayıs Cuma günü Beylikdüzü Beykent mağazasını da açarak 100’üncü mağazaya ulaştı.

Açılış töreni; Kim Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol ERSAN, Genel Müdür Ercan ERSAN üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti. Açılış konuşmasını yapan Erol ERSAN: ‘Sürdürülebilir gelişim vizyonuyla sinerjisi yüksek, dinamik ve etkin bir yapıyla perakende sektöründe faaliyetimizi sürdürüyor, yenilikleri takip ederek bu yenilikleri tüketicilere yansıtacak yatırımlara imza atıyoruz. Daha verimli bir hizmet sunmak için yeniliklerle dolu market yatırımlarımızı, tüketici ihtiyaçlarını gözeterek şekillendiriyoruz.’ dedi.
 
Ersan sözlerine ‘Perakende sektöründe yıllardır tek bir şeyi hedefledik. Çok hizmet mutlu müşteri dedik ve şuan biz bunu başarma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bunu biz hep birlikte personellerimiz ve müşterilerimiz ile başardık ve birlikte büyüdük. 100’üncü mağazamız halkımıza hayırlı olsun.’ diyerek bölge halkı ile mağazayı dolaştı.
 
Beylikdüzü Halkı Açılışa Yoğun İlgi Gösterdi
 
100’üncü mağazaya özel düzenlenen muhteşem animasyon gösterileri ve nefis ikramlar ile bölge halkı açılışa yoğun ilgi gösterdi.
İndirimler 7 Gün Boyunca Devam Edecek
 
Adnan Kahveci Mahallesi Çankaya Caddesi Toğçuoğlu Sokak No:10/J Beylikdüzü İstanbul adresinde 3 Mayıs Cuma günü hizmete giren Kim Market 7 gün boyunca farklı ürün grupları, özel fiyatlar ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile değerli müşterilerine sunmaya devam edecek.
 
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
KİM
HADIMKÖY MAH. METİN OKTAY CAD. NO: 3/1 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL
+90 212 4892121
www.kimmarket.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x