Dove, geçen sene hayata geçirdiği Benim Güzelliğim #RakamlarınÖtesinde kampanyasına destek veren kadınları, reklam filminin ikinci edisyonunda kendi sosyal medya paylaşımları ile kamera önüne taşıyarak teşekkür etti.

Geçen sene başlattığı Benim Güzelliğim #RakamlarınÖtesinde kampanyası ile kadınları, yaş, beden ölçüleri ve kilo gibi kendilerine dayatılan ideal güzellik kalıplarını yok saymaya davet eden markanın bu çağrısı, kısa sürede iş, spor, sanat ve TV dünyasından pek çok kadının desteğiyle kolektif bir kadın hareketine dönüştü. Türkiye’nin dört bir yanından 11 bini aşkın kadın, sosyal medya hesapları üzerinden kendi hikayelerini paylaşarak, bu hareketin bir parçası oldu. Kampayaya destek veren kadınların 7’si, Benim Güzelliğim #RakamlarınÖtesinde reklam filminin ikinci edisyonunda, bizzat kendi paylaşımları ile başrolü üstlendi. Dove’un gerçek güzelliği onurlandırdığı yeni reklam filmi, 2018’de başlattığı kampanyaya destek veren kadınlara bir teşekkür niteliği taşıyor. Kadınlar bir kez daha #RakamlarınÖtesinde diyerek ideal güzellik kalıplarını yok saymaya devam diyor. 
 
Yeni reklam filminde kadınlar rakamları, bir güzellik klişesi olarak değil; hayatta kendi potansiyellerini ortaya koydukları ve kendilerini gerçekleştirdikleri tutkular üzerinden ele alıyor. Yazar için yaşı değil onu mutlu eden kitaplar, hemşire için beden ölçüsü değil kurtardığı hayatlar, bir genç kız için ise kullandığı makyaj malzemeleri değil kendisiyle barışık olduğu yıllar ön plana çıkıyor.  
 
#RakamlarınÖtesinde reklam filminin ikinci edisyonunu buradan izleyebilirsiniz.

 

UNILEVER
SARAY MH. KÜÇÜKSU CD. SOKULLU SK. NO: 8 ÜMRANİYE İSTANBUL
+90 216 6339000
www.unilever.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
UNILEVER
SARAY MH. KÜÇÜKSU CD. SOKULLU SK. NO: 8 ÜMRANİYE İSTANBUL
+90 216 6339000
www.unilever.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x