Ev dışı tüketim sektörünün öncü şirketlerinden Eczacıbaşı Profesyonel, 2007 yılından bu yana lezzetin vazgeçilmez adresi olan BigChefs ile yeni bir işbirliğine imza attı. Eczacıbaşı Profesyonel, iki yıl süreyle BigChefs restoranlarının temizlik ve kağıt ürünlerini tedarik edecek.

Bu işbirliği ile mükemmel hijyeni daha geniş alanlara ulaştırabileceklerini belirten Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, “Eczacıbaşı Profesyonel olarak işletmelerin ihtiyaçlarına uygun hizmet ve ürün geliştiriyoruz. BigChefs ile de bir araya gelerek ihtiyaçlarını tespit ettik ve doğru ürünleri belirledik. BigChefs misafirlerine Eczacıbaşı Profesyonel farkını hissettireceğiz’’ dedi. 
 
BigChefs geri dönüşüme destek olacak
 
BigChefs restoranlarında, Eczacıbaşı Profesyonel’in, Maratem M101 El Yıkama Ürünü, Maratem M273 Konsantre Saniter ve Genel Alan Temizleme Ürünü, özel üretim peçeteleri, Selpak Professional Geri Dönüşümlü Sensörlü Havlu ve Taşınabilir Dispenser ürünleri kullanılacak. Eczacıbaşı Profesyonel, Selpak Professional Geri Dönüşümlü serisi ile doğaya katkısını artırıyor. 
 
Geri dönüşümlü kağıt ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirten Pelin Özbilgin, daha az enerji ve daha az su harcanarak üretilen ürünlerin, çevreye duyarlı işletmeler için etkili bir alternatif olduğunu vurguladı. Özbilgin, BigChefs gibi doğaya duyarlı restoranların artmasını temenni ettiklerini belirtti.
 

Arkadaşına Gönder

x