Altunbilekler, 23 Aralık 2016 Cuma günü iş ortaklarına özel düzenlediği lansmanda, gıda perakendesindeki Ankara’nın ilk Paro’lu sadakat kartı “İYİ KART”ı tanıttı.

32 yıldır sektörde hizmet veren Altunbilekler; 2015 yılında, “Daha iyisi için” sloganı ile başlattığı yeni dönemde, gıda perakendeciliğinde ilkleri gerçekleştirmek için yeni projeleri hayata geçirmeye başladı. Bu sürecin devamında 29 Kasım 2016 Salı günü, Ankara’nın ilk Paro özellikli sadakat kartını bünyesine kattığı müjdesini ilk kez çalışanları ile paylaşan Altunbilekler, sadakat kartı İYİ KART’ı 650 çalışanı ile birlikte paylaşarak projenin ilk adımını gerçekleştirmişti.  
 
Altunbilekler; gıda perakendesindeki Ankara’nın ilk Paro’lu sadakat kartı “İYİ KART”ı 23 Aralık 2016 Cuma günü müşterileri ile buluşturdu. Aynı gün, Ankara Wyndham Hotel’de 16:00-18:00 saatleri arasında düzenlediği lansman ile İYİ KART’ı iş ortaklarına tanıttı. Lansmana; Altunbilekler Yönetim Kurulu, İcra Kurulu üyeleri ve yöneticileri ile birlikte Türkiye’nin seçkin markalarının 250 yöneticisi de katıldı.
 
 
Lansmanın moderatörlüğünü de gerçekleştiren Altunbilekler İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, açılış konuşmasında, Altunbilekler’in yeni projesi İYİ KART’ın doğuşunu, hikayesini ve Altunbilekler’e getireceği yenilikler ile önümüzdeki dönemdeki iş yapış şekillerini geceye katılan davetlilere anlattı. PARO sisteminin Türkiye yöneticilerinin de katıldığı gecede PARO Ürün Müdürü Seda ÖZBAY ve Müşteri Başarısı Yönetimi’nden Ali AVCI da Ankara’da gıda perakendesinde bir ilk olan Paro’lu İYİ KART projesinde Altunbilekler ile yol almaktan duydukları memnuniyeti ifade ederken, Altunbilekler ile PARO’lu İYİ KART özelinde yapılacak iş birliklerinin yanında gerek markalara gerekse tedarikçilere sunulacak fırsatlar ve yenilikleri paylaştılar. Altunbilekler Pazarlama Müdürü M. Güven İNANÇ; 23 Aralık’ta müşterileriyle buluşan İYİ KART’ın 360 derece iletişim planı doğrultusunda, Ankara’da açık hava mecralarında basılı görseller, radyolarda cingıllar, sosyal medya hesaplarında İYİ KART’a özel yarışmalar, gazete ilanları ve sinemalardaki reklam filmleri ile müşterilerimize ulaşmayı hedefliyoruz dedi. 2017 yılı İYİ KART pazarlama projeksiyonu ve yıl içerisinde gerçekleştirilecek kampanya ve etkinlikler hakkında bilgi veren M. Güven İNANÇ’ın, 2017 yılı sonu itibariyle mevcut müşterilerinin %50’sini İYİ KART ile buluşturmayı hedeflediklerini geceye katılan davetlilerle paylaşmasının ardından sahneye davet edilen Satış ve Operasyon Direktörü Mehmet Ali OĞUZ ise; İYİ KART’ın müşterileriyle buluşma gününde, mağazalardaki heyacanı dile getirerek, 29 Kasım’da ilk kez çalışanlarımıza gerçekleştirdiğimiz İç Lansmanımızın ardından mağazalarımızda verilen yoğun eğitimlerin sonucunda bugün sahada büyük bir heyecan yaşandığını dile getirdi. “21 Aralık’ta deneme uygulamasıyla başlayan süreçte bugün mağaza çalışanlarımız müşterilerimize İYİ KART’ı sunmanın heyecanı içindeler. Müşterilerimizin de Altunbilekler sadakat kartını beklediklerini gözlemlemenin verdiği mutluluğu yaşıyoruz.” dedi. 
 
İYİ KART ile müşterilerine, alışveriş yaptıkça kazanacakları ve dilediklerinde harcayabilecekleri İYİ PUAN’ı, avantajlı indirimlerden yararlanıp çekilişlere-yarışmalara katılıp hediyeler kazanabilecekleri İYİ AVANTAJ’ı ve daha iyi bir dünyaya-daha iyi bir hayata adım atabilecekleri projelerle İYİ HAYAT’ı sunmayı hedeflediklerini belirten Mehmet Ali OĞUZ, “Kişiselleştirilmiş kampanyalar ve ürünler sunacak olan İYİ KART projesi, sadakat kart anlayışına yepyeni bir soluk getirecek.” dedi. Lansmanda son olarak söz alan Satın Alma ve Pazarlama Direktörü Ahmet MAYUK, 2016 yılındaki gıda perakende pazarı gelişmeleri hakkında bilgi vererek sunumuna başladı. Müşterileri için sadık marka olma yolunda çalışmalarını sürdürdüklerini, başarının sürdürülebilirliğinin yolunun, yaptıkları işe farklılık katma ve müşterileri için değer yaratmaktan geçtiğini belirtti. Bu kapsamda müşterilerini daha yakından tanımak için her alışverişte İYİ KART sloganı ile yola çıktıklarını ifade eden Ahmet MAYUK, Altunbilekler müşterilerinin yanında PARO bünyesindeki  19 markaya üye olan Ankara’daki 800.000’e yakın PARO kartlı müşterilere de fırsatlar sunma amacıyla kampanyalar geliştirdiklerini anlattı. Şimdiye kadar iş ortaklarımızla yaptığımız kampanyaları bundan sonra kişiye özel oluşturabileceklerini ve böylece iş ortaklarımıza farklı bir kanal açacaklarını, bunun da yeni bir fırsat olarak önümüzdeki gönlerde bünyemizde yerini alacağına inancımız sonsuzdur diyen MAYUK, müşterilerimizi tanıdıkça onlara özel fırsatlar sunmanın yanında, ilgi alanlarına göre özel günlerde müşterilerini sürprizlerle buluşturacaklarının müjdesini verdi. İYİ KART ile Altunbilekler’de yepyeni bir döneme gireceklerini ve bu dönemde iş ortakları ile yol alacaklarını, bunun da kendilerini heyecanlandırdığını belirterek sözlerine son veren Ahmet MAYUK, lansmana katılan iş ortakları tarafından ilgiyle dinlendi.
 
Lansmanın kapanış konuşmasını yapmak üzere sahneye gelen Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa ALTUNBİLEK tüm katılımcıları selamlamasının ardından ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu dönemde Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak, bulunduğu lokasyona değer katacak her türlü yatırımı yapmaktan kaçınmadığını ve iş yapış şekillerinde artık verimliliğe göre hareket ettiklerini belirtti. Daha iyisi için sloganıyla yola çıktıklarını, yaptığımız her işi daha iyisi için nasıl yapabiliriz diye düşünerek yol aldıklarını ve Altunbilekler’in sadakat kart projesinde de gerek teknolojik altyapısının gücünden gerekse müşterilerine sürekli yenilikler sunarak sürekli gelişime açık olacağından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti. “Bugün görüyorum ki bizlerin heyecanı gerek siz değerli iş ortaklarımıza gerekse müşterilerimize yansımış durumda. Sizlerle önümüzdeki dönemde de birlikte hep daha iyiye gideceğimizi görmekten mutluluk duyuyorum. Lansmanımıza katılımınızla bizleri onurlandırdınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Lansman sunumlarının ardından tüm katılımcılar ile birlikte İYİ KART için özel olarak hazırlanan alanda hatıra fotoğrafı çektiren Altunbilekler’in iş ortakları, bu heyecan verici lansmana katılmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederken, İYİ KART sadakat programı kapsamında farklı bir vizyonda ilerleyen Altunbilekler ile ortak projeleri  pazarlama planlarımıza almayı istediklerini ve bu kapsamda çalışmalara hiç vakit kaybetmeden başlayacaklarını belirttiler.
 
Peki Nedir “İYİ KART”?
 
Ankara’nın gıda perakendeciliğinde kullanılacak ilk Paro’lu kartı olan “İYİ KART” Altunbilekler tarafından sunulan bir sadakat kart projesi. Altunbilekler; müşterilerine bu kart ile müşterilerine özel hizmetler sunmayı planlıyor. İYİ KART ile Altunbilekler, tüketiciye kişiselleştirilmiş faydalar sağlayacak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda sunulan avantajlardan faydalanmasını sağlayacak. İYİ KART’lı müşteriler sadece Altunbilekler mağazalarının sunduğu kampanyalarla sınırlı kalmayarak, Paro sistemindeki yerel, ulusal ve uluslararası 19 farklı markanın sunduğu indirim ve avantajlardan da yararlanabilecekleri gibi, Paro özellikli sadakat kartı olan 1,5 milyon kişi de, Altunbilekler’in avantajlarından ve onlara özel kampanyalarla haberdar olacak, alışveriş deneyimleme fırsatı bulabilecekler. Böylece Altunbilekler, müşterilerine çok daha güzel bir hayat için fırsatlar sunabilecek. 
 
İYİ PUAN, İYİ AVANTAJ ve İYİ HAYAT…
 
Müşterilere alışveriş yaptıkça iyi puan kazanma,  iyi avantajlardan yararlanma ve yapılacak iş birlikleri ile daha iyi bir hayata ulaşma fırsatı sunacak olan İYİ KART ile Altunbilekler, sürdürülebilir bir başarı için heyecanı ayakta tutmayı ve hedeflenen sadık müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlıyor.
 

Arkadaşına Gönder

x