Satışta gençlerin istihdamı, kadının güçlendirilmesi ve dijitalleşme konularında çalışmalar yapan Sales Network platformu, Best of Sales Awards (BoSA) ile başarılı projeleri ve rol modeli satış liderlerini öne çıkarmaya hazırlanıyor.

Şirketlerin olmazsa olmazı satış dünyası için ilk kez düzenlenecek olan ve en’lerin belirleneceği BoSA’da en güçlü CSO’lar, en başarılı projeler ile birlikte gençlik, kadın ve dijitalleşme konularında hayata geçirilen en değerli çalışmalar ödüllendirilecek.
 
Başvuru süreci
 
5 Şubat 2019 – 20 Şubat 2019 tarihleri arasında http://bestofsalesawards.com adresinden yapılacak başvuruların ardından, seçici kurulun değerlendirmeleriyle Satışın En’leri belirlenecek.
 
Ödül töreni, TALKS’ta!
 
Satış fonksiyonu olan tüm sektörlerden profesyonellerin ve şirketlerin katılabileceği Best of Sales Awards, 7 Mart’ta Uniq İstanbul’da düzenlenecek TALKS etkinliğinin finalinde gerçekleştirilecek.
 
TALKS
 
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen TALKS, #unclichéd vizyonuyla ve sıradışı konuşmacılarıyla hayat buluyor. Geçtiğimiz yıllarda birbirinden değerli konukları ağırlayan etkinliğin 2018 videosunu buradan izleyebilirsiniz; 
PİN GRUP
KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE
+90 216 2911570
www.pin.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
PİN GRUP
KÜÇÜKBAKKALKÖY MH SELVİLİ SK NO:4/22 ATAŞEHİR ISTANBUL TURKIYE
+90 216 2911570
www.pin.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x