ECE Türkiye tarafından yönetilen, Türkiye’nin en büyük ve en köklü alışveriş merkezlerinden ANKAmall, bu hafta sonu minik misafirlerini L.O.L Surprise Değiş Tokuş Şenliği ile karşıladı.

Keyifli ve rahat alışveriş imkanı sunan; yanı sıra sosyal aktivitelere de büyük önem veren ANKAmall, çocuklar için çok özel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Bu hafta sonu Ankara’da ilk kez gerçekleşen L.O.L Surprise Değiş Tokuş Şenliği’nde çocuklar, L.O.L bebeklerinin renkli dünyasına giriş yaptı.
 
ANKAmall’da kurulan alanda L.O.L bebeklerini getirip kayıt yaptıran küçük ziyaretçiler, oyunlar eşliğinde kendi aralarında değiş tokuş yaptılar. Tiyatral bir performans eşliğinde gerçekleşen takas oyununun yanı sıra etkinlik alanındaki L.O.L bebekleri müzesini de ziyaret eden çocuklar, eğlenceli anlar yaşadı. Çok yakında Türkiye’ye gelecek O.M.G bebeklerinin de yer aldığı, bebeklerin eşyalarının ve aksesuarlarının bulunduğu müzeyi de gezen çocuklar içeride bol bol fotoğraf çektirdi. Yine etkinlik alanında gerçekleşen dans yarışmasında aldıkları yıldızlara göre çeşitli hediyelerin sahipleri olan minikler keyifli ve eğlenceli bir hafta sonu yaşadı.
ANKAmall
MEVLANA BULVARI NO:2 GAZİ MAH. YENİMAHALLE - ANKARA
+90 312 5411212
www.ankamall.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x