Türk Pop Müziği’nin başarılı isimlerinden Kalben, Sur Yapı Marka AVM’de hayranlarına unutulmaz bir müzik keyfi yaşattı. Sur Yapı Marka AVM’de 27 Ekim’de start verilen ve 3 Mart 2019 tarihine kadar sürecek araç çekiliş kampanyasının lansman kutlaması kapsamında sahne alan sanatçı, Bursa’daki ilk AVM konserini verdi.

Türkiye’nin en seçkin markalarını bünyesinde bulunduran Sur Yapı Marka AVM mağaza çeşitliliği ve eğitici etkinlikleriyle alışverişin ve eğlencenin odak noktasını oluşturmaya devam ediyor. Kendine has tarzıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kalben, Sur Yapı Marka AVM’de sevenleriyle buluştu. En sevilen şarkılarını hayranlarıyla tek bir ağızdan söyleyen şarkıcı, Bursa’da ilk AVM konserini verdi. 
 
Canlı performansıyla beğeni toplayan genç şarkıcı, 27 Ekim’de başlayan ve 3 Mart 2019 tarihinde sona erecek Mercedes Benz çekiliş kampanyasının lansman kutlaması kapsamında sahne aldı. Sosyal medya üzerinden belirlenen şanslı Kalben hayranları ise, sanatçıyla tanışma ve fotoğraf çektirme imkanı yakaladı. 
 
SURYAPI AVM
ODUNLUK MAHALLESİ AKADEMİ CADDESİ NO:6A NİLÜFER 16110/ BURSA
+90 (224) 502 22 22
http://www.suryapimarkaavm.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x