Axis İstanbul AVM, Ramazan Bayramı’nı üç kampanyayla karşılıyor. Axis İstanbul’da alışveriş yapanlar Mercedes-Benz otomobil çekilişine katılmaya hak kazanırken; sinema bileti ve Hediye Dükkanı kampanyalarıyla da hem kendilerini, hem sevdiklerini mutlu ediyor.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM kazandırmaya devam ediyor. Yıl boyunca düzenlediği fırsat dolu kampanyalarla ziyaretçilerinin yüzünü güldüren Axis İstanbul, Ramazan Bayramı’na da üç kampanyayla giriyor.
 
Hayallerindeki araç senin olsun…
 
Bayram boyunca Axis İstanbul’dan alışveriş yapanlar, AVM’nin devam eden araç kampanyasına katılma şansını da elde edecek. 26 Ağustos’a kadar sürecek araç kampanyasında aynı gün içinde toplamda 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 2017 model Mercedes Benz A180 d FL Style bir aracın sahibi olma şansını elde ediyor.
 
Bayramda sinema keyfi…
 
Bayramı serin bir sinema salonunda film keyfi yaparak geçirmek isteyenler ise, Axis İstanbul’un sinema bileti kampanyasında da faydalanabiliyor. 9-17 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada aynı gün içinde toplamda 150 TL tutarında alışveriş yapanlar 1 adet sinema bileti kazanıyor. Kampanya hediye bilet stoklarıyla sınırlıdır.
 
Babalara en güzel hediyeler Axis İstanbul’da…
 
Axis İstanbul’un Hediye Dükkanı da bayram ettiren hediyelerle dolu… Axis İstanbul ziyaretçileri, 9-17 Haziran tarihleri arasında yapacakları alışverişlerden topladıkları puanları, Hediye Dükkanı’nda kullanarak istedikleri hediyeyi alabilecek. Bayramın son gününe denk gelen Babalar Günü için de Axis İstanbul’un “Bayram Ettiren Hediyeler Köşesi”nde ise Babalar Günü için özel olarak hazırlamış hediyeler ziyaretçileri bekliyor. Kampanya hediye ürün stoklarıyla sınırlıdır.
 
Kampanyalarla ilgili detaylar için www.axisistanbulavm.com.tr adresi ziyaret edilebilir.
AXIS AVM
TOPÇULAR MAH. OSMANGAZİ CAD. NO:2 EYÜP/İSTANBUL
+90 (212) 6120232
www.axisistanbulavm.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x