sahibinden.com 3. kez “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde Dünyanın en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından olan Great Place to Work® Enstitüsü her yıl farklı sektörlerden şirketlerin katılımı ile gelişerek büyüyen Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2018 listesini açıkladı.

Enstitü’nün açıkladığı sonuçlara göre sahibinden.com “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde yer almaya hak kazandı. Şirket geçtiğimiz yıllarda 2 defa “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde yer almıştı.
 
Kurumlarda çalışanların kendilerini geliştirebilecekleri, güvene dayalı bir iş yeri kültürü geliştirilmesini hedefleyen Great Place to Work® Enstitüsü’nün anketine göre sahibinden.com, yüksek çalışan memnuniyeti ile “500-2000 Çalışan Sayısı” kategorisinde “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” arasında yerini aldı.
 
Faaliyete geçtiği günden bugüne kadar çalışanlarıyla büyüyen ve çalışan memnuniyetini öncelikli hedefleri arasında gördüklerini ifade eden sahibinden.com İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Peker, “Olumlu deneyime sahip çalışanların verimliliği arttırdığına inanıyoruz. sahibinden.com ailesi olarak bizim de hedefimiz, olumlu deneyimleri güçlendirerek iz bırakacak hale getirmek. “sahibinden.com’da gerçekleşen tüm başarıların sahibi, çalışanlardır” felsefesi ile kurumsallaşan değil,sosyalleşen bir şirket özelliği taşıyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğunu ve tüm deneyimlerini başarımızın temel anahtarı olarak görüyoruz. Daha önce iki defa yer aldığımız bu listeye tekrar adımızı yazdırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yalnızca sektörümüzde değil ülke genelinde emsal niteliği taşıyan insan kaynakları uygulamalarımız ve mutlu çalışan deneyimlerimizle fark yaratmaya devam edeceğiz. ” dedi.

Arkadaşına Gönder

x