eBay’in iş birliği yaptığı Retail Revival programı küçük işletmeleri desteklemek, büyütmek ve yerel ekonomileri güçlendirmek için teknolojinin ve eBay’in küresel pazarının gücünden yararlanıyor.

2018 yılında bazı seçilen şehirlerdeki perakendeciler eBay’den yeni pazarlara nasıl ulaşacaklarını ve dünyanın hemen her yerinden müşterileri nasıl çekeceklerini öğreniyorlar. eBay, yerel işletme sahiplerinin küresel pazarda benzersiz envanterlerini satmaları konusunda eğitmek ve güçlendirmek için Akron, Ohio, Lansing, Michigan şehirleriyle iş birliği yapıyor.
 
eBbay, küçük perakendecilere yardımcı olmak maksadıyla Wolverhampton City ile ortaklık yapan Retail Revival programındaki işletmelerin sadece üç ayda satışlarda 1 milyon euro'ya ulaştığını açıkladı.
 
İngiltere'deki eBay Başkan Yardımcısı Rob Hattrell, “Geçen yıl perakendeciler için zordu, ancak Wolverhampton'daki girişimcilerle olan ortaklığımız İngiliz markalarının parlak bir geleceğe sahip olduğunu gösteriyor. Küçük işletmeler, tüm dünyada ihtiyaç duyulan ve istenen ürünleri yaratma konusunda yaratıcılık ve girişimcilik becerisine sahiptir ve eBay, online olarak istedikleri şekilde satış yapmalarına yardımcı olmaktadır.
 
 
 
 

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x