Trendyol, pazarlama sınırlarını farklı bir adımla aşarak offline mecraları da yeni online kanallarından biri haline getiriyor. Günümüzün alışveriş dinamiklerini kökünden değiştiren sosyal medya fenomenlerini kampanyalarının birer yıldızı haline getiren Trendyol, son olarak outdoor’larda influencer’ların kendi ürettiği içerikleri kullandı.

Sokaklar, influencer’ların özgün içerikleriyle kaplanırken, bir fotoğraf karesinden daha fazlası olan içerikler çeşitli noktalarda şehir sakinleriyle buluştu . Trendyol, farklılaşan bu son kampanyasıyla beraber pazarlama iletişiminde en kilit noktanın her zaman insan olduğunun altını bir kez daha çizdi. İyi içerik üretmenin sosyal medyada her şeyden önemli olduğu bugünlerde, Trendyol influencer’ların ürettiği içerikleri, çizgi dışında bir reklam mecrasında yayınlayarak 10 şehirde, 5 bine yakın noktada milyonlarla buluşturdu.
 
E- ticarette yükselen trendlerin sıkı takipçisi ve inovatif yapısıyla da trendsetter olarak tüm dikkatleri üzerinde toplamaya devam eden Trendyol , sektör öncülüğüyle fark yaratan işbirlikleri ve projeleriyle pazarlamaya yepyeni soluklar getirmeyi sürdürüyor.
 
Trendyol hakkında: Trendyol, müşterilerine teknoloji ile her zaman, her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak amacıyla 2010 yılında kuruldu. 16 milyon müşterisi, 2000’in üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin ve bölgenin en büyük ve en hızlı büyüyen mobil ticaret şirketi olan Trendyol, müşterilerine tekstil, ayakkabı, ev & mobilya, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride, yılda 150 milyondan fazla ürünü ulaştırıyor. 2018 yılında Alibaba, Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en büyük internet yatırımıyla Trendyol’un yatırımcısı ve stratejik ortağı oldu.

Arkadaşına Gönder

x