Trendyol, hayatımız boyunca bize arkadaşlık edip, koşulsuz seven can dostlarımızın özel gününü efsane indirim sürpriziyle kutlamaya hazırlanıyor.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için özel olarak hazırlanan 4 gün sürecek olan efsane indirimlerle, evcil hayvan ürünleri kategorisinde yer alan tüm kedi ve köpek mamaları, bakım ürünleri, kedi kumu gibi günlük ihtiyaç ürünleri, aksesuarlar, taşıma çantaları ve evcil hayvan eşyalarında yüzde 60’a varan indirim olanağı Trendyol hayvanseverleri bekliyor.
 
Türkiye’de 25 milyon üyesi olan Trendyol’dan yapılan açıklamada müşterilerin en çok topaklanan kedi kumu ürünlerini tercih ettiği, köpek mamalarında ise Proplan kuru mamanın daha çok satıldığı belirtildi. Açıklamada ayrıca kullanıcıların en çok kedi oyuncaklarını incelediği söylendi.
 
Önümüzdeki günlerde de birçok kategoride özel indirimlerin yıl boyunca devam edeceğinin bilgisi verilirken, fırsatlardan yararlanıp minik dostlarını mutlu etmek isteyen tüm hayvanseverler duyurular için Trendyol’u takipte kalacak.

Arkadaşına Gönder

x