Annedukkan.com, ekolojik deriden üretilen JJKids patiklerini ebeveynlerle buluşturuyor.

Anne - bebek kategorisinde 200’ü aşkın markaya ev sahipliği yapan annedukkan.com, yeni markalarla büyümeye devam ediyor. JJKids markasının krom içermeyen, içerisinde azo boyar madde bulunmayan ekolojik deriden üretilmiş el yapımı patik ve tabanlı patikleri annedukkan.com’da ebeveynlerle buluşuyor. Bebeklerin ayak gelişimini engellemeyen, rahat, esnek, astarsız, içi dışı ekolojik deri olan JJKids patikler, hayata yeni hazırlanan bebeklerin ilk adımında yanında oluyor.
 
Annedukkan.com’da satışa sunulan JJKids patikleri yürüme öncesi bebekler ve yürüme çağındaki bebekler için 2 farklı kategoride üretiliyor. Yeni doğan ve 1 yaş arası bebekler için tasarlanan JJKids patikleri gerçek derinin sahip olduğu canlı hava alabilen yapı ile ayakları nemlendirmiyor ve bebeğin cildini koruyor. Ekolojik deriden yapılan, giydirilmesi ve çıkarılması kolay bu patikler henüz yere basma kabiliyeti gelişmemiş bebeklerin bileklerini ve ayak tabanlarını incitmiyor. Esnek ve ayağı kavrayan yapısıyla bebeklerin rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayan JJKids patikleri, 1 ile 2 yaş arasındaki yürüme çağına gelmiş bebekler için üretilen tabanlı patiklere de özel bir taban uygulaması yaparak yürüme çağına gelmiş bebeklerin hem evde, hem dışarıda kaymadan rahatça kullanabilmelerini sağlıyor. JJKids, hafif, esnek, yumuşak gerçek deri tabanlı patikleri ile gelecekte ciddi ayak rahatsızlıklarıyla karşılaşmamaları için ilk adımlarından itibaren ortopedik tabanlı ilk adım ayakkabısı kullanmaları çok önemli olan bebeklerin ayaklarını yormuyor, sıkmıyor ve nemlendirmiyor.
 
Patiklerde 8, tabanlı patiklerde 10 farklı renk seçeneği olan JJKids’de her renk patiğin bir hikayesi bulunuyor. Doğal ve yumuşak deriden üretilen, bebek ayağına en uygun formda tasarlanan ve içerisinde ayak gelişimini engelleyecek herhangi sert bir malzeme bulunmayan JJKids patikler annedukkan.com farkıyla kapınıza geliyor.
 

Arkadaşına Gönder

x