E-ticaret platformu Hepsiburada, 23 Ekim’de Gebze’deki Akıllı Operasyon Merkezi’nde Masterchef Türkiye’yi konuk etti. Masterchef yarışmacıları takım oyununda Hepsiburada çalışanlarına tabldot konseptinde öğle yemeği menüsü hazırladı. Kazanan takım ise Hepsiburada çalışanlarının oylarıyla belirlendi.

Hepsiburada, 23 Ekim’de Gebze’de Kurulu Akıllı Operasyon Merkezi’nde Masterchef Türkiye’yi ağırladı. Dev merkezde özel olarak kurulan mutfakta, takımlar 50 Hepsiburada çalışanı için tabldot konseptinde öğle yemeği menüsü hazırlamak için kıyasıya yarıştı. Yarışmanın sonunda kırmızı ve mavi takımın birbirinden lezzetli menülerini tadan Hepsiburada çalışanları, yaptıkları oylamanın ardından kazanan takımı belirledi. Bu akşam 35. bölümü yayınlanacak olan Masterchef’te kazanan takım izleyicilere açıklanmış olacak.
 
Adeta bir teknoloji üssü olarak hizmet veren, Türkiye’nin en büyük e-ticaret Operasyon Merkezi’nde Masterchef Türkiye’ye ev sahipliği yapan Hepsiburada’nın Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci “Her ay 35’den fazla kategoride milyonlarca siparişi hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Yakında Hepsiexpress ile birlikte müşterilerimize taze sebze-meyveden et-balık-tavuğa,süt ürünlerinden şarküteriye uzanan tüm süpermarket ürünlerini gün içinde seçtikleri zaman diliminde kendilerine ulaştırmaya başlayacağız. Böylelikle Masterchef’te izledikleri şeflerimizin ve yarışmacıların birbirinden lezzetli tariflerini hazırlamak için sadece tek tıkla tüm ihtiyaçlarını evlerinin konforunda, platformumuz üzerinden karşılayabilecekler.” şeklinde konuştu.
 
Hepsiburada Akıllı Operasyon Merkezi Hakkında
 
Gebze’de 100.000 m2’lik alana kurulan Akıllı Operasyon Merkezi, aynı zamanda Türkiye’deki en büyük e-ticaret operasyonlarının yürütüldüğü merkez olma ünvanına sahip. A’dan Z’ye lojistik süreçlerinin tamamının akıllı sistemler ve otomasyonla yürütüldüğü merkezde milyonlarca sipariş Hepsiburada müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılıyor.

Arkadaşına Gönder

x