Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na bağlı İpekyolu Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı olarak çalışmalarını sürdüren İpekyolu PERDER’in Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Gaziantep başta olmak üzere Kilis, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Nizip’te faaliyet gösteren İpekyolu PERDER’in Olağan Genel Kurulu’nda oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak Hasan Basri Çelik seçildi. 
 
Genel Kurul toplantısında başkanlığa seçilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Çelik, yeni dönemde derneğin bölgedeki konumunu güçlendirmek için çalışmaları artıracaklarını ve birlik içerisinde, el ele vererek yerelde ekonomiye güç katmaya gayret göstereceklerini belirtti. 
 
Çelik; “İpekyolu PERDER olarak 5 bölgede faaliyet gösteriyoruz. Toplam 120 şubede, yaklaşık 2 bin 400 kişiye istihdam sağlıyoruz. Tüm üyelerimiz ile oluşturduğumuz sinerji ve birlik, beraberlikle çalışmalarımızı sürdürecek, bölgedeki konumumuzu daha da kuvvetlendireceğiz. Görev arkadaşlarımla birlikte, yerel ekonomimize ve ülke ekonomimize katkı sağlamak için var gücümüzle çalışacağız” açıklamasını yaptı.
 
 
 
İpekyolu PERDER'in Olağan Genel Kurulu'nda yeni yönetim kurulu ise şöyle belirlendi;
 
Hasan Basri Çelik
Yaşar Cergibozan
Hamza Polat
Ömer Yenipınar
Mehmet Kalkan
Mehmet Deniz
Mehmet Metin Şentiryaki
 
 
TPF
RÜZGARLIBAHÇE MAH. SELVİ SOK. NO:6 K: 6 BEYKOZ İSTANBUL
+90 216 5376308-09
www.tpdf.org
Perakende TV
Firma Haberleri
TPF
RÜZGARLIBAHÇE MAH. SELVİ SOK. NO:6 K: 6 BEYKOZ İSTANBUL
+90 216 5376308-09
www.tpdf.org

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x