Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF), organize perakende sektörünün aktörlerini 12 Aralık 2018’te Antalya Agora AVM’de gerçekleştirilecek olan “Anadolu Sohbetleri” toplantısında bir araya getirecek.

“Anadolu Sohbetleri - Antalya” toplantısı; sektör için özel bir anlamı olan ve dünyada ‘Mağazacılar Günü’ olarak kutlanan 12 Aralık tarihinde Organize Perakendenin çatı kuruluşu TAMPF’ı perakendecilerle bir araya getirecek. Organizasyon AVM Yatırımcıları, AVM Yöneticileri, organize perakende sektörünün güçlü temsilcileri olan dernek, marka ve yöneticileri  buluşturacak. Sektörün değerli isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı toplantıda sektörün ülkeye katkısı farklı açılardan değerlendirilecek. 
 
TAMPF, sektörün önemli isimleriyle Antalya’ya geliyor!
 
“12 Aralık Mağazacılar Günü”’nde Antalya Agora AVM’de gerçekleşecek “Anadolu Sohbetleri” organizasyonunda; sektörün istihdama katkısı, yerel ve küresel marka süreçleri, ekonomideki rolü, üretim zincirindeki potansiyeli değerlendirilecek. Koçtaş CEO’su ve Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Sn. Alp Özpamukçu, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hulusi Belgü, Migros İcra Başkanı ve Gıda Perakendecileri Derneği (GPD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Özgür Tort, Odak İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Gürcan Oral’ın konuşmacı olarak katılacağı toplantıda yeni yatırım imkanları, perakende ve AVM’lerin birlikteliği, yan sektörlerin gelişimine katkısı, iş birlikleri, potansiyelleri ve önümüzdeki döneme dair beklentiler gibi birçok konu masaya yatırılacak. 
 
PROGRAM
 
11:00 – 11:15     Kayıt,
11:15 – 11:20     Açılış,
11:20 – 12:40     Panel  “Önümüzdeki Dönemde Alışveriş Merkezleri ve Perakendecileri Neler Bekliyor?”
Alp Önder Özpamukçu - Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu
   (TAMPF)  Yön. Kur. Başkan Vekili, 
Hulusi Belgü - Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) 
   Yönetim Kurulu Başkanı,
Özgür Tort - Gıda Perakendecileri Derneği (GPD) 
   Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı,
Gürcan Oral - Odak İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı,
Burak Ünaldı (Moderatör)     - Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu
   (TAMPF) Genel Sekreteri, 
12:40- 13:00       Soru-Cevap   
 

Arkadaşına Gönder

x