Farklı etkinlikleri ile ziyaretçilerinin memnuniyetini arttırmaya devam eden Podium Ankara Alışveriş Merkezi ,bu kez 5 Mayıs ‘ta harika bir açık hava rock konserine ev sahipliği yapıyor ve yaza merhabanın ilk konserini ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Kendi adından ilk albümleri ile 2006 yılında piyasada yer alan Yüksek Sadakat ,2008 Katil&Maktül ile hayranlarını kalbini fethederek,vurucu şarkı sözleri ve besteleri ile bir anda geniş bir hayran kitlesine ulaştı.
 
Müziğinde Rock unsurları ile Türk coğrafyasına mal olmuş müzikal motifleri kullanırken,’ Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer ile Boğaziçi Üniversitesi’nden Yılın Şarkısı, İstanbul Fm 2006 IFA Ödülleri ve İstek Vakfı Özel Anatur Oğuz Lisesi’nden Yılın En Başarılı Grubu ve Kemal Sunal Kültür ve Sanat Ödülleri’nde Yılın En İyi Çıkış Yapan Rock Grubu ödülü olmak üzere 10 tane ödül aldı.
 
2018 Nisan ayında ise çıkardıkları yeni single parçaları ‘’Yunus ‘’ ile yeniden hayranlarının beğenisini toplayan  Yüksek Sadakat grubu  sadece Podium Ankara Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine özel açık hava konseri ile ,Ankaralı hayranlarıyla 5 Mayıs saat 19:00’da buluşuyor. Açıkotoparkta ücretsiz olarak gerçekleştirilecek bu muhteşem konsere bütün Ankaralılar davetli.
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x