2018 Nisan ayında çıkardıkları yeni single parçaları ‘’Yunus ‘’ ile yeniden hayranlarının beğenisini toplayan Yüksek Sadakat grubu sadece Podium Ankara Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine özel açık hava konseri ile ,Ankaralı hayranlarıyla 5 Mayıs saat 19:00’da buluştu.

Gün içerisinde yağan şiddetli yağmura rağmen,kurulan özel açık hava konser alanına gelen Podium Ankara Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin konser öncesi heyecanlı bekleyişleri ve konser sırasındaki parçalara eşlikleri ve çoşkulu katılımları  görülmeye değerdi.Konser boyunca kesilen yağmur ile konser alan kalabalığı giderek arttı.
Yüksek Sadakat grubunun sergilediği yaklaşık 2 saate yakın performanslarında Podium Açıkotoparkın’da adeta yer yerinden oynadı.
 
Bütün ziyaretçilerin eğlenerek güzel anılarla ayrıldığı bu muhteşem konser ücretsiz gerçekleştirilirken,misafirlerinin beğeni ve memnuniyetini bu kez de sağlayan Ankara Podium Alışveriş Merkezi ,farklı ve özel Etkinlik ve kampanyaları ile Ankara’nın gözde noktalarından biri olmaya devam ediyor. Siz de Podium Ankara Alışveriş  Merkezi’ni takip edin, yenilenen marka karması ile size özel kampanya ve etkinlikleri kaçırmayın!
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x