Yönetim ve kiralama hizmetleri JLL Türkiye tarafından yürütülmekte olan Taurus Alışveriş Merkezi; 5.yaşını birbirini takip eden etkinlik ve kampanyalarla kutluyor.

Eylül ayı itibariyle start verilen ve beş ay boyunca farklı kurgularla devam edecek çekiliş kampanyası serisinin ikincisinde Taurus AVM; 1 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 200 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ziyaretçilerine 30 Samsung Note 9 cep telefonu çekilişine katılım hakkı kazandıracak. 
 
Ekim ayında 1 Mercedes CLA ile başlayan çekiliş kampanyaları serisine Taurus, Kasım ayında 30 günde 30 Samsung Note 9 cep telefonu ile devam ediyor. 5 yıldır Ankara’da moda, sanat ve eğlencenin merkezi olan Taurus AVM’den Samsung Note 9 kazanan talihliler Aralık ayı içerisinde noter huzurunda yapılacak Milli Piyango çekilişi ile belirlenecek. 
 
Kapılarını ziyaretçilerine açtığı günden bu yana, birbirinden farklı etkinliklere ve ses getiren kampanyalara ev sahipliği yapan Taurus Alışveriş Merkezi, 5. Yaşını kutladığı bu günlerde de yine adından söz ettirecek kampanya ve etkinliklerle ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.  
 

 

TAURUS ANKARA
KONYA YOLU NO: 190 BALGAT ANKARA
+90 312 2216262
www.taurusankara.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x