Çocuklar tarafından yoğun ilgi gören dünyaca ünlü çizgi film Robocar Poli, eğlenceli maceralarını sergilemek ve kurtarma ekibiyle sahne şovlarını minik dostlarıyla paylaşmak için herkesi Kipa Alışveriş Merkezleri’ne davet ediyor.

10 - 11 Ağustos tarihlerinde Çiğli Kipa AVM ve 17 – 18 Ağustos tarihlerinde Balçova Kipa AVM’de iki gün boyunca 14.00 – 16.00 – 18.00 saatlerinde düzenlenecek olan etkinlikte, Poli en özel şovlarını sergileyecek, dans edip fotoğraf çektirecek.
 
Yaz tatilinde olan minik hayranları Robocar Poli ve kurtarma ekibi ile birlikte şarkılar söyleyecek ve sevimli kahramanlar arkadaşlığın sihirli dünyasını çocuklar için aralayacak.
 
Robocar Poli, karakterleri, animasyonları, renkleri ve olay kurgusu ile çocuklara eğlenceli bir dünya vaat ediyor ve birbirinden eğlenceli maceralarını paylaşmak için çocukları Kipa Alışveriş Merkezleri’ne davet ediyor.
 
KİPA Alışveriş Merkezleri’nin etkinlik detaylarını öğrenmek, yeni festivallerinden, kampanyalarından ve aktivitelerinden haberdar olmak için sosyal medya hesapları ve internet sitesini takip edebilirsiniz.
KİPA AVM
MASLAK LİNK PLAZA, AYAZAĞA MAH. ESKİ BÜYÜKDERE CAD. NO: 3/5 34398 MASLAK/ İSTANBUL
+90 212 350 08 00
https://www.kipaavm.com.tr/tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x