Rings Alışveriş Merkezi'nde Aydos Ormanı'nın temiz havası eşliğinde açıkhava alışveriş keyfi sizleri bekliyor. Yeni normal hayata geçişle birlikte AVM ziyaretçilerine tekrar kapılarını açan Rings AVM hijyen konusunda gerekli tüm tedbirlerini almıştır.

Rings Alışveriş Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişimi ve kentsel dönüşümü en hızlı bölgesi Sancaktepe’dedir. Konut, AVM ve Rezidans’ı bünyesinde barındıran bölgenin ilk karma projeli alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır. Yaşam sahası niteliği taşıyan ve Sancaktepe’nin buluşma noktası olan Rings AVM; ziyaretçilerinin sosyal hayatlarına farklı bir renk katmaktadır. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınını en kısa zaman birlikte atlatacağımıza inancımız tam. Bu salgın döneminde kiracılarımızın ekonomik durumlarını da göz önünde bulundurarak 20.03.2020 – 31.05.2020 tarihleri arasında kira almadık. Yeni normal dönem ile birlikte hedef kitlemize uygun dünyaca ünlü markaları bünyemize dahil ederek büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca alışveriş merkezimizi bu dönemde tercih eden ziyaretçilerimiz için indirimler, hediye çekleri, marka işbirlikleri gibi çeşitli kampanyalar organize ederek müşteri memnuniyetini ve aidiyetini daha da arttırmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte çeşitli outdoor reklam çalışmaları planlayarak Rings Alışveriş Merkezi’nin bilinirliğini daha da arttıracağız. Covid-19 salgını sonrası yeni normal dönemde ziyaretçilerimizin beklentilerini karşılamaları ve değişen bu yeni düzene rağmen bünyemize yeni katılacak markalar için de sabırsızlanıyoruz.
 
Yarı açık konsepti ve zengin cafe markaları ile yılın her mevsimini ziyaretçileri için farklılaştırıyor. Özellikle ailelerin ve çocukların kendilerini rahat hissedecekleri, alışverişin yanı sıra konforlu mekanlarda güzel vakit geçirecekleri bir ortam sunuyor. 
 
Rings Alışveriş Merkezi olarak ziyaretçilerimizin sağlığı ve konforu açısından hiçbir önlemden kaçınmıyor, dezenfekte işlemlerine de düzenli olarak devam etmekteyiz. Çünkü Rings Alışveriş Merkezi'nde sağlığınız bizim için çok önemli...
 
RİNGS AVM
VEYSEL KARANİ, OSMANGAZİ CD. NO:158, 34885 SANCAKTEPE İSTANBUL
+90 216 2806850
http://www.ringsavm.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x