Açık alan eğlence merkezi PodyumPark, 2016 yılına veda ederken her yıl olduğu gibi yılbaşı öncesinde de birbirinden güzel etkinliklerle Yılbaşı Karnavalı’nı ziyaretçileri ile buluşturuyor.

PodyumPark, yeni yılı coşkuyla karşılıyor. Yılbaşı Karnavalı kapsamında, PodyumPark’ın farklı noktalarında yapılan rengarenk dekorasyon ve muhteşem ışıklandırılmalı yılbaşı süslemeleri, dev yılbaşı ağacı, atlı karınca, sokak müzisyenleri, sürpriz gösteriler ve Alışveriş Standları PodyumPark ziyaretçilerine unutulmaz bir yılbaşı coşkusu yaşatıyor. Işıltılar ziyaretçilere dolu dolu bir yeni yıl ruhu yaşatırken, yeni dekorasyon, ziyaretçilerin fotoğraflarına fon oluşturarak, keyif dolu dakikalara sahne oluyor.
 
18 Kasım’da başlayan PodyumPark Yılbaşı Karnavalı’nda kurulan yeni yıl köyünde ise, hem yetişkinlere hem de minik ziyaretçilere hitap eden birbirinden renkli aktiviteler, PodyumPark ziyaretçileri ile buluşuyor. Etkinlik için PodyumPark’a gelen birbirinden önemli misafir markalar, en özel ürünlerini, meydandaki farklı alanlarda bulunan ve yılbaşına özel olarak hazırlanan minik kulübelerde ziyaretçilere sunuyor. Çikolatadan, kestaneye, oyuncaktan kitaba, eldivenden elbiseye, el yapımı hediyeliklerden aksesuarlara değin çok farklı kategorilerdeki hediye alternatifleri sevdiklerinizin yüzünü güldürmek için 9 Ocak’a kadar PodyumPark’ta sizi bekliyor. 
 
31 Aralık günüde, 2017’yi en eğlenceli şekilde karşılamak için bir dizi sürpriz etkinlikle gününüzü unutulmaz kılmaya hazırlanan PodyumPark Yaşam ve Eğlence Merkezi, Meydan’da varillerde yakılan ateşin etrafında gerçekleştirilecek olan partide ise MC Percussion Tuncay Görgülü & DJ Emre Pala Eşliğinde ziyaretçilerine eğlence dolu bir gece hazırlıyor ve 2016’nın son saniyelerinde havai fişek gösterisi ile yılbaşı heyecanını zirveye taşıyor... 
 
Yılbaşı coşkusunu Bursa’nın tam kalbine taşıyan Türkiye'nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi PODYUMPARK, eğlence ve mutluluğu sadece bir gün değil her gün ziyaretçilerine yaşatıyor.
 

Arkadaşına Gönder

x