Türkiye'nin Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali “Petival”, 11 - 12 - 13 Ekim’de İstMarina AVM’de gerçekleşti. Birbirinden özel etkinlikler ve sürprizlere sahne olan festivale evcil hayvanlarıyla birlikte katılan ziyaretçiler 3 gün boyunca keyifli anlar yaşadı.

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor.
 
İstMarina AVM geçtiğimiz hafta Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ‘Petival’e ev sahipliği yaptı. Hayvan sevgisini pekiştirmeyi ve ziyaretçilerin patili dostlarıyla birlikte keyifli zaman geçirmelerini amaçlayan etkinlik 3 gün boyunca renkli anlara sahne oldu.
 
Uzman eğitmenler, veterinerler, ünlü konuklarla söyleşiler, birbirinden eğlenceli ödüllü yarışmalar, şovlar, çocuklar için atölyeler ve evcil hayvan ürünlerinin satıldığı stantların bulunduğu festival İstMarina AVM kasaba alanında kurulan özel mekanda düzenlendi.
 
Açılışını ünlü radyocu Sarı Şeker Sema yaptığı etkinlik, 3 gün boyunca veteriner hekimlerin hayvan sağlığı ve eğitimleri hakkında yaptığı bilinçlendirme söyleşileriyle devam etti. Eğitmen Alper Ustagil ile yapılan ‘köpeğini tanıyor musun’ test yarışması ve diğer ödüllü yetenek yarışmalarıyla keyifli anlar geçiren ziyaretçiler, Astrolog Vedat Delek’in, son günlerin yükselen trendi pet astroloji üzerine gerçekleştirdiği keyifli söyleşiye eşlik ettiler.
 
Stant alışverişlerinin yanı sıra gün boyu çocuklar için düzenlenen, kuş ve kedi evi boyama gibi birçok çocuk atölyesinin gerçekleştirildiği festivalde, sahibine en çok benzeyen köpek yarışması düzenlenerek ziyaretçi alkışlarına göre ilk 3 yarışmacıya madalya ve kupa takdim edildi.
 
Festival, Fırat Köpek Eğitim Merkezi eğitmeni eşliğinde gerçekleşen özel eğitimli guard köpeği Zeyna’nın şovunun ardından müzik dinletisi ile 19.00'da sona erdi.
İSTMARİNA AVM
Kordonboyu Mah. Ankara Cad. No:147/6 – 219 Kartal / İstanbul
+90 216 586 51 51
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x