Palladium Ataşehir, 3 yıldır aralıksız sürdürdüğü “ Natural Life” etkinliğini bu ay 09-13 Ocak tarihleri arasında düzenliyor. Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler Palladium misafirleriyle buluşuyor.

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de bir klasik haline gelen 'Palladium Natural Life' etkinliği, 9 Ocak'ta başlıyor. 5 gün sürecek etkinlikte Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergileniyor ve  satışa sunuluyor.
Palladium'un ana koridoruna kurulan stantlarda, ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM misafirine ulaşıyor. Dut unu ve siyez unundan organik kahveye, doğal kozmetik ürünlerinden çikolatalı kurabiyeye, zeytinyağ, reçel, buğday ruşeymiden doğal temizlik ürünleri ve saf sabuna geniş yelpazedeki katkısız doğal ürün gamının yer aldığı Natural Life etkinliği, özellikle sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak.
 
Palladium Natural Life etkinliğinde; A Plus, İmmunflex, Baba Toprağı, Gano Excel, ByViolet, Pera Bahçe, Muhteşem Çikolatalı, Ecowell, Buğday Ruşeymi / AlayBeyi, Hatice Teyze, Bodrum Yadigarı, Soup Factory, Siyezevi, Saklı Orman markaları yer alıyor.
 
09-13 Ocak tarihleri arasında Palladium'a gelin, organik ve doğal ürünlere kaynağından ulaşın! 
 
 
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x