Palladium Ataşehir, 26-30 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan“Palladium Natural Life”etkinliği ile yine, Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünleri kaynağından sevenlerine ulaştırıyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de bir klasik haline gelen 'Palladium Natural Life' etkinliği, 26 Eylül'de başlıyor. 5 gün sürecek etkinlikteTürkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergileniyor ve satışa sunuluyor.
 
Palladium'un ana koridoruna kurulan stantlarda, ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM misafirlerine ulaşıyor. Kişiye özel tasarımlardan doğal taşlarla yapılan el emeği takılara, %100 doğal keçi peyniri çeşitlerinden atalık tohumu ile üretilen undan yapılan ekmeklere, kimyasalsız ve organik sertifikalı cilt bakım ürünlerinden zeytinyağ, marmelat ve fındık ezmesinin en lezzetlisine, kombu çayından glutensiz ve vegan ürünlere kadar çok geniş yelpazedeki ürün gamıyla, etkinlik süresince en doğal ürünler kaynağından evlere giriyor.
 
Palladium Natural Life etkinliğinde yer alan markalar ise; SİYEZ EVİ, MADALI KEÇİ ÇİFTLİĞİ, Eğriçayır, Atölye Doku, Nesstil, Fermente Mutfağım, Hatice Teyze, MAKİ BAHÇE, Misbahçe, Herdem Doğal, Yeşil Limon, PERABAHÇE.
 
 
26-30 Eylül tarihleri arasında Palladium'a gelin, organik ve doğal ürünlere kaynağından ulaşın!
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x